| horansgang a întrebat:

M-am dat pentru prima dată, azi, cu rolele şi am căzut de vreo 7 ani şi mi-am julit cotul îngrozitor, dar nu asta e problema. Cotul deşi are o julitură imensă, nu mă doare atât de tare, dar am căzut nu ştiu cum şi acum mă doare încheietura. Doare rău de tot, de fiecare dată când fac o mişcare cu ea(şi când tastez) mă doare atât de tare. Ce pot să fac? Nişte exerciţi sau ceva? Adică nu ştiu, simt că mi s-a dus osul de acolo sau ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie apa de plumb sau comprese cu apa rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine discuti cu un medic online >> http://www.assb.ro/
Da click la "Chat medical"

Sau intri pe forum RoMedic >> http://forum.romedic.ro/

| QueenBtheVampire a răspuns:

Mai bine spune-le parintilor, o sa stie ei ce sa faca sau daca nu, niste comprese cu apa rece. Sunt si eu trecuta prin din astea laughing sper sa te faci bine

| horansgang explică (pentru QueenBtheVampire):

Oh, nu, nu maică-mii. ar începe din nou să mă bată la cap să nu mă mai dau pe role, dar nu ştiu, îmi place atât de bine.

şi da, mulţumesc, acum mă simt mai bine. mi-am pus ieri un compres cu gheaţă pe cot şi acum nu mă mai doare atât de tare încheietura, presupun că e ok

| horansgang explică (pentru horansgang):

*atât de mult

lol ce p r s t