| Aleeeeexdicu32000 a întrebat:

M-ar ajuta enorm dacă s-ar oferi un medic dermatolog sa-mi răspundă la întrebare, sau chiar sa-i trimit in privat niște poze cu problema. De câteva zile mi-au apărut niște bubițe pe corp care provoacă mâncărimi. Menționez faptul ca am găsit un pisic și l-am luat acasă sa-l îngrijesc, iar pana acum nu am mai avut contact cu un pisic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Crezi ca medicii dermatologi stau pe TPU? happy

| Aleeeeexdicu32000 explică (pentru Sonia822):

Da, am mai văzut aici răspunsuri de la medici, altfel nu vorbeam doar pentru a ma afla in treaba. Nu-ți văd rostul. Puteai da scroll, și-așa n-ai o treaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru Aleeeeexdicu32000):

Poate raspunsuri de la persoane care se dadeau medici. Ar fi bine sa mergi tu direct la un control dermatologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti alergic la pisic. fuguta la dermatolog