| Deniz23 a întrebat:

Buna! Mă interesează un aparat dentar și as dori câteva sfaturi in a alege un aparat, vreau un parat care sa nu fie atat de vizibil. Mă bate gândul la cel de safir. Ce părere aveti? (voi vorbi și cu doctorul) dar voiam și o alta părere. Multumesc! Nu știu dacă am ales chiar categoria buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alinaintreaba059 a răspuns:

Hello, Deniz23!
Nu mă pricep eu la aparate de safir, dar știu de la o prietenă că nu ai voie sa mănânci cu el multe lucruri colorate, inclusiv ciocolata, întradevăr, nu se observă că îl ai, dar trebuie să ai mare grijă pentru nu îl murdări. Baftă în alegere!

| Deniz23 explică (pentru Alinaintreaba059):

Multumesc pentru atenționare, o sa țin cont de acest lucru