| anonim_4396 a întrebat:

Ma mananca foarte tare sanii, adica in jurul sfarcului, ce se intampla? straight face
Mentionez ca am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Cheama-l pe unu sa isi frece penisu de sanii tai si iti va trece

| neutrino a răspuns:

Cresc, se fac mari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te dezvolti, cand se intampla asta, mai mereu sau cand vezi vreun baiat care iti place? :->

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Uita-te la filmul Alien.

Uneori, e posibil ca extraterestrul sa iasa prin partea superioara si te vei alege cu doua marsupii.

Daca esti mai norocoasa, va iesi prin sfarcuri, si atunci vei fi putea sa treagi cu lapte prin ele(visul oricui).

| MisFit20 a răspuns:

Yumy, cresc. Bine ca ai ce sa iti creascahappy

| Neberius13 a răspuns:

Ai ciumă...

Răspuns utilizator avertizat
| trance04 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te gandesti sa schimbi sutienulwinking

| miru20cmrecords a răspuns:

Buna ati cresc sanii.