| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ma simt foarte rau.
Am dureri abdominale,ma dor ovarele, stomacul si toata burta.Am o stare usoara de voma,ffff putin,ragai intr-una,ma simt balonata si am diaree.
Ce am? as avea nevoie de o idee,ca de dus la doctor ma duc zilele urmatoare.
Nu am nimic legat de sange,nu vomit,nu ma doare capul,nu am temperatura, nu ma simt ametita.
Ce am oare de mi-e asa rau? Beau mult suc...
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi o gastroduodenita. Renunta la prajeli, sucuri acidulate si fa un contol la medicul internist. Daca ai inceput viata sexuala poate fi o boala inflamatorie pelvina sau o sarcina... Funda?

| Andreutssssa a răspuns (pentru SimonaCristina):

Am aflat ce am, am o mica problema la stomac care se repara daca renunt la bauturi carbogazoase.Multumesc de raspuns! NU sunt insarcinata, nu am avut niciun contact sexual.

7 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Incearca sa iti faci un ceai in loc de suc

| elena445 a răspuns:

Nu mai beai suc mult ca nu e bun si fa un test de sarcina.

| Traian18 a răspuns:

Cred ca urgent trebuie facut un test de sarcina, sa n-ai cumva vreo surpriza!

| StylerGTX a răspuns:

Cati ani ai?

| Andreutssssa a răspuns:

Multumesc tuturor

| larayesyes a răspuns:

Fa un test de sarcina... poate esti insarcinata