| Buta_Seby_1990 a întrebat:

Buna; mama mea are 65 ani si 100kg abia se mai poate misca de picioare are dureri de sold si genunchi poate cineva sa-mi recomande un tratament multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa mearga la un medic specialist

| Ana0Maria a răspuns:

Da, medicul. Sa mearga la doctor, noi nu putem ajuta prea mult. Nu se da tratament dupa ureche, asa