| balan_5016 a întrebat:

Mama mea are problema cu dantura! As dori sa stiu cat m-ar costa o consultație și eliminarea a aprx 5 carii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Depinde de doctor... la primul am dat 5 milioane pentru 2 carii, la actuala dentista am dat 2 milioane pentru 2 carii. Daca e genul ala care iti pune ceva la masea, iti ia 50 de lei, apoi te mai cheama, iti mai ia 70 pentru ce-ti face, cand incepe sa lucreze iti ia 100, apoi te mai duci peste o saptamana, iar iti cere 50 de lei, atunci dai cat am dat eu la primul doctor.

| balan_5016 explică (pentru m1dn1gh7):

Multumesc!

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru balan_5016):

Cu mult drag, sanatate!