| annra a întrebat:

Masca buna pentru cosuri ceva gen de la oriflame sau avon stie cineva? Care ajuta de la prima sau a doua folosire, imi poate recomanda cineva? Pe voi ce v-a ajutat pentru cosuri, poate ceva produse naturale? ..Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Haha, mititica de ea, chiar crede a scapa fe coșuri cu porcariile de produse avon si oriflame. Daca ai problema grava mai bine te duci la dermatolog. Sau macar cauta ceva produse in farmacii naturiste ori pe site ul farmacia precizia au un set destul de bun anti acnee si e si destul de ieftin

| annra explică (pentru Adry05):

Multumes de sfat, dar sunt produse la oriflame iti spun din propria experienta, care m-au ajutat deexemplu sa imi tratez parul, fara sa plec pe la medici si altele.Si sunt sigura ca sunt produse de calitate la aceste firme si pentru acnee, doar ca intreb cine a folosit si stie ca ajuta.

| Adry05 a răspuns (pentru annra):

Nu stiu, eu n-as avea incredere in firmele astea pentru o problema asa sensibila. Sunt de proasta calitate si exagerat de scumpe pentru ce fac, produse de targ vandute la pret de magazin comercial ca sa zic asa. Îți distrugi singura tenul si înrăutătesti situatia cu ele, dar in fine, alegerea ta.

| annra explică (pentru Adry05):

Pai, eu nu stiu ce fel de produse au ele cand ne referim la acnee deci daca sunt de proasta calitate sau nu, dar sunt sigura ca produsele de la aceste firme pentru un par mai saunatos sunt de buna calitate.