| lovegirl15 a întrebat:

membri TPU!
Voiam sa va intreb care e parerea voastra de pasta de dinti Colgate Advanced White. A incercat-o cineva? Si daca da, ati observat vreo imbunatatire?
De asemenea, am observat ca scria pe eticheta si ca contine fluor. Am citit ca fluorul ajuta si la prevenirea cariilor, dar am citit si pareri negative?
Voi ce parere aveti despre pastele de dinti cu fluori? Care ar fi dezavantajele si avantajele utilizarii pastei de dinti cu fluor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

E destul de buna, dar eu recomand Sensodyne, asta e medicinala si din cate am vazut e mai buna (*「・ω・)ン?