| myrunykaa a întrebat:

mi-a intarziat ciclul cu 5 zile, am stari de ameteala, greturi, voma, diaree si dureri de burta.de la e poate fi? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ai avut contact sexual neprotejat, poate fi vorba de o sarcină.
În orice caz, fă o vizită la medicul ginecolog, și mergi în prealabil și la medicul de familie, pentru a afla cauza acestor simptome.
Sănătate!

| Esperança a răspuns:

Sunt n variante. In primul rand trebuie sa faci un test de sarcina, iar daca iese negativ mergi la doctor sa iti faca niste analize. Sanatate!

| Ilusion :X a răspuns:

Daca ai o varsta frageda, 11-12-13, desigur, el provoaca aceste sintome.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ilusion :X):

Da? eu nu stiam mie mi-a venit la 11 si nu am avut simptomele astea.