| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a întârziat menstruația 7 zile, astăzi ii a 7-a. Am făcut un test de sarcina și o ieșit negativ. Ma tot înțeapă ovarul stâng. Chiar nu stiu ce sa fac. La doctor nu am timp sa ma duc doar peste 2 sapt. A mai avut cineva simptomele astea sau stie cineva ce ar fi? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu ai timp sa te duci? Ce sa faci, mori. Auzi tu, nu are timp sa se ingrijeasca de sanatate. De parca daca crapi dai reload la ultima salvare...

| DeeDee817 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu crezi ca toți au timp sa meargă hop țop? Lasă ca nu mori din cauza asta. Sa știi ca mai bine nu lăsai comentariu ca oricum nu ii de folos răspunsul tăuwinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DeeDee817):

TIMP? TIMP? De la de-astea mici ajungi sa nu te duci nici la chestii mai nasoale, si de aia la noi majoritatea isi depisteaza cancerul in faze terminale. Ca "nu au timp" si mizerii de genul asta.

| emilitalia a răspuns:

Daca testul a iesit bine, este ok. Durerea poate sa apara din alte cauze (vezi raceala la ovare). Sper sa fie toate bune asa ca ....sanatate maxima si fara bebei rolling on the floor

| Deserth a răspuns:

Nu stiu draga, du-te la doctor pt.siguranta ta domnita