| Lola200228 a întrebat:

Buna, mi-am dat rujul jos de pe buze cu apa micelara și din neatenție mi-a intrat puțin in gura. Am acum puțin gura amara. Pot sa pățesc ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| qVlad12 a răspuns:

Nu vei pati nimic

| Adry05 a răspuns:

laughing))) normal ca nu, sa ajunga sa te afecteze asa ceva trebuie sa bei efectiv apa micelara.

| Adry05 a răspuns:

Cum sa-i spui cuiva du-te si bea pepsi?!

| Adry05 a răspuns:

Apa, tu stii macar ce contin sucurile astea cand le recomanzi asa gratuit? Doamne fereste...

| Simpatic a răspuns:

Apa micelara are alt gust intr-un Bwmveu?
Nu patesti nimic.

| FaraNumePls a răspuns:

O sa mori

| Catrice a răspuns:

O sa faci micelii.

| Ofiintă a răspuns:

Nope laughing