| socipath63092 a întrebat:

Buna,mi s-a umflat partea stânga a capului în fata, zici ca e cucui dar nu îmi amintesc sa ma fi lovit, m-a luat durerea dintr-o data în autobuz.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poate te-ai lovit fără să îți dai seama.
Un cucui nu iese fără motiv.

| socipath63092 explică (pentru Andreeush):

Ai dreptate.

| socipath63092 explică (pentru Andreeush):

Ai dreptate...