| queneen a întrebat:

Buna, niste pastile bune pentru durerile de burta menstruale? Luam Nurofen Period Pain dar nu prea isi faceau efectul si pe langa asta mai puneam si o sticla fierbinte pe burta dar durerile reveneau dupa cateva ore

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca ibuprofen, no-spa si ceai de menta. La mine functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te ajută Nurofen de 400 g...în rest, multă odihnă. Va trece și asta, ca de fiecare dată... happy

| oz_1736 a răspuns:

Mai e un lucru, nu un raspuns numaidecat. Am auzit la femei de reteta de 50ml de alcool. Unele spun ca are efect bun, altele spun ca mai rau le doare

| MaryMaria333 a răspuns:

Eu luam no spa si ma culcam

| anonimaalee29 a răspuns:

Eu iau Ibuprofen, isi face efectul pentru mine. Si beau ceai de musetel