| gege12321v a întrebat:

Nu știu de ce dar azi, am inceput sa merg extrem de des la baie și sa simt ca un fel de arsura in zona intima! Relații intime am avut doar protejat! Este posibil sa fie vreo bacterie? Dar de la ce sa fie? Că lenjeria o schimb des și dus la fel de des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai racit jos.

| sierra1 a răspuns:

Fată sau băiat (dacă nu e un secret)?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bacteria, cocul, streptococul poate veni și dinăunrtru, nu numai dinafară. Usturimea și de la o urină prea acidă.