| girl2009 a întrebat:

O întrebare care îmi este rușine să o pun, dar nu am ce face. Când mă ating la zona intimă in exterior, simt de parca am o bilă acolo. Nu este o bilă, dar asa se simte. Am că un fel de picătură mică, neagră, dar se simte ca o biluță. Va rog sa nu îmi spuneți să merg la ginecolog. Mai întâi trebuie să știu dacă este grav sau este normal. Abia apoi văd dacă merg. Sunt fată, apropo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Poate fi grav! Mai întâi vorbește cu mama ta! E femeie și cunoaște lucrurile astea! Apoi mergi la medicul de familie și de acolo vei primi trimitere la ginecolog!

Văd că ești un copil! Genul ăsta de probleme nu trebuie expuse pe net și în nici un caz aici!
Sunt tot felul de perverși în căutarea unor victime de genul insectei de mai sus! Auzi la el "@procurorr" și se mai pretinde și medic!

| JicaContra a răspuns:

Da, mergi la doctor, vorbeste cu parintii, si mergi la doctor
pentru ca nici una dintre variante nu e buna: poti sa ai un chist, o tumoare, etc.

NU te joci cu partile intime, sau o sa o incasezi... RAUUUU

| Inpulse a răspuns:

Eu zic sa nu-i dai poza lu prrocuror...