| Angelofdemon a întrebat:

Buna
Oameni buni de unde se iau antidepresivele si daca un om le ea cu bautura ce i-se poate intampla :d?
Ce sunt ele si de unde se pot lua fara reteta?
Nu vreauu raspunsuri stupide nu intreb pentru mine.big grin stiu ca am mai pus intrebarea asta dar n-am primit nici un raspuns detaliat big grin
dau fundoi la cei care ma ajuta.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Medicatia antidepresiva se indica doar de medicul psihiatru si pe retete speciale. Antidepresivele nu se beau asociat cu consumul de alcool fiindca dau tulburari serioase neurologice( cefalee, varsaturi, convulsii, coma si chiar moartea).

1 răspuns:
| Andreea_3862 a răspuns:

Ia naturiste mai intai.