| Ramona11111 a întrebat:

Pe data de 5 septembrie mi-a venit menstruatia, pe data de 8 mi s-a terminat iar acum in data de 14 a început iar sa curgă, nu mult dar nici puțin si un cheag destul de mare, e ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal un ciclu de 9 zile... E prima menstruație? Ar trebui să consulți un medic.

| Ramona11111 explică (pentru anonim_4396):

Nu e de 9 zile mi.a ținut doar 4 zile dar astăzi a început să curgă iar am specificat ca nu curge la fel ca la si menstruatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramona11111):

Ciclul menstrual reprezintă intervalul dintre două menstruații (considerând prima zi)... În orice caz, vorbește cu un specialist dacă ești îngrijorată. Sau așteaptă să vezi cum va fi data viitoare, poate e o simplă răceală sau ceva...