| Marko_7130 a întrebat:

pe gat am mai multe alunite, la o alunita s-a facut ceva alb pe ea, de la ce poate fi? Este vreun semn de cancer de piele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Du-te la dermatolog, e cel mai indicat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutz_6315 a răspuns:

Nu cred ca sa fie kancer pur si simplu nu trebuie sa atingi cu mini alunitzele depe git