| kiki91007 a întrebat:

Poate sa imi recomande cineva niste pastile pentru slabit care sa nu aiba efecte adverse si sa aiba rezultate? De preferat ar fi si un pret accesibil. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Nu ti-as recomanda pastile de slabit. Te-ai gandit ce se va intampla cu greutatea ta dupa ce nu le vei mai lua? Pentru rezultate sigure ar fi bine sa apelezi la ajutorul unui medic nutritionist. http://www.i-medic.ro/articole/slabeste-sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele si alte pastile ce pot face rau!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Vanessavanessa a răspuns:

Pastile de acai. ajuta la slabit dar in timp..si e natural

| dianaaron a răspuns:

Buna. Pot sa iti recomand cu tarie Garcinia Cambogia, care este promovata chiar si de Dr Oz in ultimul timp. Eu am incercat si am slabit 4 kg intr-o singura luna, fara nicio schimbare in alimentatie.
Am comandat initial un free sample ce mi-a ajuns cam o luna, iar apoi versiunea completa. Pentru sample am platit doar transportul in valoare de 2.95 dolari.
Daca te intereseaza, poti sa accesezi linkul de mai jos:
http://www.reviewrule.com/garcinia-cambogia