| Axys a întrebat:

Buna prieteni am o intrebare de la pielea uscata es cosuri si puncte negre care sunt cauzele de apar atatea cosuri si puncte negre am observat ca am strans putin de un punct negru si l-am lasta n-am vrutsal scot si din dupa o ora s-a facut cos din punct negru sad e aiurea n-am idee folosesc un gel gerovital si inca o crema atiacnee si parca e de geaba ce sfat meati da infara de dermatolog nu am cosuri exagerat de mult dar puncte negre am pe frunte nas si barbie sad un tratament ceva sa scape de ele sad

Va rog sa nu radeti de mine sad dar sunt trista dau bani parca numai de geaba si ce rezultat sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dragos1294 a răspuns:

Http://www.fitness-nutritie.ro/......ral-acasa/ uite aici niste sfaturi sper sa iti fie de folos