| mihaela8005 a întrebat:

Prin iulie mi-am facut niste analize de sange si la urina. Analizele de sange mi-au iesit bine, in schimb mi-a iesit o infectie urinara, am tratat-o cu antibioticul prescris de doctor, mi-a trecut, ca 11 zile mai tarziu sa-mi apara iar. Doamna doctor mi-a zis sa ma duc de fiecare data sa-mi fac analize cand apare iar, dar imi apare foarte des si m-as plimba numai prin spitale. Urinez mereu inainte de actul sexual si dupa. Ce ma sfatuiti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Cu părere de rău și medicii greșesc, așa că e bine sa consulți și alt medic, doar așa vei afla un răspuns exact.
Sănătate!