| Notty a întrebat:

Probabil am stafilococ auriu in gat si as vrea sa stiu aprox cat m-ar costa in Bucuresti tratamentul si tot. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Minim 200 de lei depinde si la ce este sensibil stafilococul.

| alinadianaaa a răspuns:

Mai inainte trebuie sa iti faca o antibiograma sa vada la ce este sensibil.Nu te coasta foarte mult tratamentul.

| iDarkness a răspuns:

Pai o sa iti dea niste antibiotic, nu este asa de scump.