| onlychengs a întrebat:

Pun intrebarea asta din nou, deoarece nu mi s-a raspuns. Poate de data asta o sa am mai mult noroc laughing
In cam cat timp se autodizolva firele de sutura? Am fost acum o saptamana la stomatolog pentru extractia unui canin inclus si mi s-a spus ca nu trebuie sa revin pentru a-mi scoate firele. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până nu mai rămâne nimic din ele.