| Sofiaaa a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu niste diete, exercitii sau orice se poate pentru remodelarea picioarelor?(am gambe si muschii femurali destul de proeminenti).
-Am 18 ani, 1.68, 60kg si practic baschet de performanta de 10 ani

Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoVeIsLiFe a răspuns:

Buna!
poate ca n'o sa crezi.dar pentru picioare cel mai bun este mersul.
mersul mult pe jos si fuga
iti recomand sa mergi in fiecare seara si a fugi o jumatate de ora cam asa.
iar cu manacarea.inlocuieste painea alba cu painea neagra
dulciurile inlocuieste'le cu batoane fitness
carnea prajita cu carnea fiarta
sucurile gazoase cu cele naturale
si cat mai mult sport.
succes

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Am gambe si muschii femurali destul de proeminenti = adica ai picioare de baiat gras. N-ai ce face, decat sa nu mai mananci.

| Maria906090 a răspuns:

Vezi ca exista si site-uri de diete cum ar fi www.rodiete.com sau slabesteusor.info