| ririsa a întrebat:

Bunahappy revin din nou cu o intrebare. Am inteles ca pentru fete crema de galbenele e foarte buna de aplicat in zona intima, dar pentru baieti este la fel? Adica mai exact vreau sa o recomand prietenului meu dar nu stiu daca e okei sau nu sa o foloseasca in zona intima mai exact in zona din față.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| deenimariee a răspuns:

Da dar daca este o problema serioasa nu este chiar asa pentru ca crema de galbenele doar alinta si calmeaza zonele atat trebui sa isi ia o crema special pentru ce are el acolo...

| ririsa explică (pentru deenimariee):

O mica iritatie doar

| ZPANIAA a răspuns:

Nu prea cred ca o sa se intample ceva grav daca foloseste crema de galbenele, dar nu stiu in ce scop vrei sa o foloseasca. ca lubrifiant?

| ririsa explică (pentru ZPANIAA):

In nici un caz pentru asa ceva