| laudima22 a întrebat:

Bună/Salut. Într-un timp aveam coșuri/acnee iar după ceva vreme mi-au dispărut. Asta după ce am folosit niște produse de la plushbio, in care fața mea nu se potrivea cu ele. Acuma in prezent îmi mai apare cate un coș două dar rar. Dar mi-au rămas urme din acelea de la ele. Am incercat cu de toate, dar mama m-a sfătuit să le las să treacă de la sine, sa nu mai dau cu nimic. Poate iar dau cu cine știe ce și îmi reapar fiind alergic poate, nu știu. Mersi fain!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Apeleaza la o cosmeticiana buna...Caut-o pe internet... Uita-te la recenzii si la poze cu clienti inainte / dupa tratamente.

Si spala fata cu produse naturiste...Incearca emulsia (nu uleiul ) Bielenda cu CBD (planta de canabis), e eficienta. O gasesti la Kaufland si in magazinele DM, sau pe net.
https://makeup.ro/product/442282/

| Hypefox a răspuns:

Roche posay- cicaplast
Asta e o crema ce vindeca cicatricile, costa 7euro.