| anonima188888 a întrebat:

Buna,săptămâna trecută marți mi-am dat piciorul intr-o parte și m-a durut puțin in zona degetului mic pe moment. Când merg nu am nimic, de umflat nu s-a umflat, de învinețit nu s-a învinețit. Mă doare dacă apăs mai tare dar nu degetul mic ci cel de lângă el. E vorba de vreo fractura? Nu prea cred căci știu ca sunt dureri mari. Piciorul îl mișc complet normal. La ora de sport nu am avut nimic. A, și după ce îl apas mă doare la primii pași dar după trece și nu mai am nimic. Voi ce credeți ca e? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e nimic grav.

| Sonia822 a răspuns:

Bandaj cu otet de mere natural, sau crema cu arnica de la aurderm, ca n-are chimicale, 15 lei

| anonima188888 explică:

Va trece de la sine durerea când apăs pe el? Au trecut câteva zile și mă doare la fel când apăs pe el!