| Ivonaa a întrebat:

Se mai găsesc teste antidrog în farmaciile sensiblu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Http://www.avena.ro/ro/rp-teste-rapide-de-diagnostic-teste-de-droguri/ sper că online nu-ți strică dacă vei vrea sa comanzi

| P4rAd0x a răspuns:

Buna. Poate aici?
https://www.sensiblu.com/....../index.php

Ar fi posibil sa se gaseasca in momentul de fata.

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Sau gasit vreodata in farmacii astfel de teste?

| Ivonaa explică (pentru AnonimFaraPereche):

Am văzut un anunț care spune că farmaciile sensiblu au introdus așa ceva

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru Ivonaa):

Daca e cat de cat actual anunțul inseamna că sunt disponibile pe stocul farmaciile respective. Unde ai vazut acest anunț?