| Edy678 a întrebat:

Bună seara!
1 După o operație de deviatie de sept si reducerea volumetrica a cornetelor nazale inferioare, peste cât timp o sa am o respirație bună 100%
2 În cât timp se retrage edemul nazal? ( au trecut 4 săptămâni de la operație)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Speranta12 a răspuns:

Asta doar doctorul care te-a operat ti-o va spune.