| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am inceput sa am dureri in zona epigastrului, dupa mese. Asta nu se intampla intotdeauna, ci destul de rar, dar cand ma durea, ma durea atat de tare incat nici nu mai puteam respira sau misca. De aproximtiv o luna de zile nu mai am pofta de mancare, imi este greata, iar cand am mancat ceva ce continea carne, peste cateva ore mi s-a facut greata si am varsat. Acum am aceeasi stare de greata...Maine dimineata o sa merg la medicul de familie sa vad ce imi recomanda sa fac...
Despre ce credeti ca poate fi vorba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| handmade534 a răspuns:

Ar putea fi vorba de o gastrita. Ce fel de carne mananci?