| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Buna seara, am inceput sa beau whey trilogy 3, prima cutie a fost cu aroma de capsuni si nu aveam probleme cand beam un shaker, acum sunt la a doua cutie cu gust de crema cu lamaie si mi-se pare scarboasa, pur si simplu nu o pot bea, cum sa fac sa o pot bea si sa nu mai am senzatia de greata dupa fiecare gura de shake, pur si simplu urasc gustul, am mai mancat eugeni cu gust de lamaie, mananc chiar si lamaie goala, doar ca gustul din shake ma deranjeaza. Ce sa fac? multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bulin a răspuns:

Nimic, pur si simplu organismul tau nu agreaza gustul.
Inca incerc sa-mi revin, nu credeam ca poate cineva sa intrebe acest lucru...