| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Bună seara, am o nelămurire, în cazul în care în orașul tău sunt 2 farmacii cu numele Dona și de la fiecare sa am câte un card, acele carduri coincid sau sunt la fel pentru ambele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Un singur card este de ajuns pentru toate farmaciile de la acea firma. Daca ai doua (desi nu cred ca e posibil, fiindca ai aparea de doua ori in baza lor de date) spune-le farmacistelor de acolo ca vrei sa renunti la unul din ele.

| rovion a răspuns:

Un singur card pentru fiecare farmacie!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă au acelaș nume, fac parte din aceeași rețea, cardul este al rețelei, valabil în ambele.

| Bizon95 a răspuns:

Au un sistem informatic care permite sa faci un card intr-o farmacie si sa fie valabil in orice farmacie Dona din Romania

moment in care nu or sa iti permita sa faci mai multe carduri pe acelasi numar de telefon (poate pe acelasi nume, da, pentru ca poate fi altcineva cu acelasi nume ca tine)