| annamariaa2806 a întrebat:

am pierdut foaia din plicul pentru cardul de sanatate. Trebuie neaparat sau ma pot prezenta doar cu cardul la medicul de familie pentru activare? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu iti trebuie decat cardul, mie mi-a cerut doar cardul si atat..codul pin la inceput este 0000
O zi buna sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

E de ajuns cardul.
Codul pin il alcatuesti singura!

| unprietenaproape a răspuns:

Pe acea foaie se afla codul pin, daca il stii nu e nici o problema