| Klein_Jessica_1992 a întrebat:

Buna seara, am si eu o mica problemă, in partea de sus ( stanga) intre doi dinti mi s-a umflat gingia, nu ma doare absolut deloc doar ca este inflamata si la atingere daca apas curge sânge! Ce pot face? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare o mică infecție. Dacă nu trece de la sine într-o zi-două, du-te la stomatolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Depinde poate ai iritat acea zona cu periuta de dinti sau poate ai zgariat zona aceea cu ceva daca nu mergi la dentist.Cu placere!

| Cristea468 a răspuns:

Dentistul este soluția!