| Luca2001 a întrebat:

Buna seara! Am si eu o problema! Si vreau sa va explic cap coada ca sa puteti sa-mi raspundeti! Anul trecu prin Februarie pe acolo am pus laptopul pe zona inghinala si de atunci a inceput sa ma doara in dreapta testiculului drept! Tin sa mentionez ca am fost la spital de doua ori, mi-a facut un test de urina nimic, ecografie la tot ce tine de organe! Si nu mi-a gasit nimic! Ok! Si acum ma doare soldul, piciorul cateodata spatele si testiculul drept se mai umfla din cand in cand! Si se dezumfla! Mai ales doare un pic la atingere! Vreau si eu un raspuns pentru ce am zis! Dau funda! O seara placuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la o consultatie la un urolog si iti va spune medicul, daca ai ceva sau nu.

| sierra1 a răspuns:

"la spital de doua ori mi-a facut un test de urina nimic, ecografie la tot ce tine de organe! Si nu mi-a gasit nimic! "

refă-le dacă nu-ți trece

| Dintrebare a răspuns:

Dar daca zici ca testiculul se umfla si doare, ma mir sa nu fie nimic. Schimba medicul si daca ti se spune ca nu ai nimic, insista si explica foarte clar ca deja durerea tine de mult timp. Nu te duci acasa pana nu afla ce ai. De altfel, poate ai si o problema lombara daca zici ca te doare spatele si soldul.