| Wildkidutz a întrebat:

Buna seara!
Aproximativ 2-3 saptamani in urma am facut o operatie de circumcizie, astazi mi-a cazut primul fir si tot astazi m-am uitat putin mai detaliat pe la operatie, de jur imprejur, am observat ca in partea inferioara o portiune oarecum mica pare ca si cand nu ar fi inchisa, sa mai astept? Sa imi fac griji? Este ceva grav? Mentionez ca nu pot ajunge la un medic pana saptamana viitoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai așteaptă, nu este nimic grav.