Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

As dori sa merg la un cabinet psihiatrie, de stat, nu particular. Unde imi recomandati avand in vedere ca nu am peste 18 ani? Si sa aiba contract de asigurari cu casa de asigurari ilfov. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te duci frumusel la medicul de familie, de unde vei primi, daca este cazul, o trimitere la un astfel de medic specialist. Este gratuit.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie, vei fi trimisa in locul respectiv!

| CostaMate a răspuns:

Vrei sa vorbim? big grin sunt un bun ascultator, daca ai ceva pe suflet te poti descarca tongue

| nicoalina a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui cabinet psihilogie/psihoterapie. La psihiatru ajungi cand ai o boala.

| Angelofdemon a răspuns (pentru nicoalina):

Nu, am zis bine. La psihiatru am nevoie.

| BobyDoru a răspuns:

Dar ce-ai patit draga de ai nevoie de psihiatru...