| nicenice15 a întrebat:

Astăzi înainte de duș am vazut ca am ceva pe burta, ca si un cos, dar mov, am zis ca voi vedea mai bine dupa dus. După ce am terminat cu dușul, am luat o penseta si am spart "buba" aceea mov, am încercat cu mana, sa il sparg ca si pe un cos, dar nu a mers, asa ca am luat penseta si am spart-o. A curs sange, dar am scos ceva alb, 3 sau 4 bucatele, am rămas cu o gaura in burtă, dar am mai ramas și cu ceva in gaura aia, este ceva negru, am crezut ca este o alunita, dar nu prea cred, nu stiu ce sa zic. Daca vi s-a întâmplat asta, sau știți ceva, va rog sa imi spuneți, as aprecia enorm. (am pus un plasture peste). Aștept răspunsurile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Silwian a răspuns:

Posibil sa fi fost o alunita! Nu trebuia sa o spargi!

| mariusdaniel112 a răspuns:

Ai calatorit recent in afara tarii?