| Ropidox a întrebat:

Buna seara.Cam cat costa o operatie de strabism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Eu am avut un coleg, tot asa avea strabism si doctorul i`a recomandat ochelarii si dupa cateva luni si-a revenit. Ai incercat sa porti ochelari, inainte sa te gandesti la operatie?

| ELD a răspuns:

Ouuh...inteleg, pai costa intre 16 milioane pana la 20 de milioane daca nu mai binehappy. Bafta si sanatatehappy!

| Ropidox explică:

Port de 8 ani ochelari.