| George9613 a întrebat:

Bună seara!
Ce remedii știți pentru vindecarea cicatricilor de pe ten? În urma unei acnee mi-au rămas în zona obrajilor câteva gauri asa în ten și se vad toate urat. Mulțumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Remedii care sa astupe cicatricile nu exista, dar exista operatie estetica cu laser, care s epoate face la orice clinica de estetica.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt remedii.

| mihai69 a răspuns:

Un coleg și-a lăsat barbă și arată chiar bine.