| yym a întrebat:

Daca mi-am făcut analizele la sânge pentru tiroida(doze de hormoni, TSH, FSH, prolactina....etc.) și eram la menstruație, poate acest lucru sa influențeze valorile, dozele de hormoni pe care o sa mi se prescrie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai liniștită.

| Dana2103 a răspuns:

Influenteaza multe lucruri hormonii, chiar si menstruatia, dar daca era o problema, te avertiza medicul.

| Stefanztl a răspuns:

Nu deloc