| costi900 a întrebat:

Buna seara,daca tatal meu este chel inseamna ca o sa chelesc si eu? cum e cu treaba asta? nu prea seman cu el,seman mai mult in partea mamei adica sunt inalt,tata e scund, eu sunt shaten el e brunet ma rog acum nu stiu daca conteaza aceste lucruri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat vei fi si tu chel. Doar daca dobandeti acea afectiune numaita Calvitie pe parcursul vietii. Nu conteaza ca tatal tau e chel, tu poti sa fii normal.

| maura12 a răspuns:

Nu o să fii și tu chel, stai liniștit. Poate doar când o să îmbătrânești.