| Ady7za69 a întrebat:

Bună seara! De ceva timp am o mica durere în zona testiculul drept cam sâcâitoare. Am mai avut acum ceva țimp o infecție de la o bacterie luată dintr un loc public (wc)...vasul care duce spre testicul era inflamat ( era cam de 2 ori mărit decât la cel stang), am fost la medic am luat tratament a trecut orice simtoma...acum de la o vreme a reapărut aceeași durere + ca uneori durerea se muta la picior în zona mușchiului si îmi simt amorțit tot mușchi... Problema e ca la locul de munca am neplăcerea de a mă uda la picioare...apa + vremea rece de afară au vrun rol asupra durerii de care am parte?
Aștept răspunsuri cât mai concrete fără misto uri!!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| donustefania a răspuns:

Da