| DanielaElleena a întrebat:

Buna seara, de ceva vreme, cand inghit imi pocneste ceva in ureche, la fel si atunci cand casc! Ati m-ai patit? Cum ati scapat de aceste pocnituri? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ioana1299 a răspuns:

Buna! Si eu am la fel de 3 sau 4 ani. Mi se trage de la o raceala. Pana acum nu am luat sunetul in seama, nu am mers la doctor, si nu mi-a facut probleme niciodata.(de ex. sa ma doara etc.).
Eu zic ca nu e nimic grav, dar totusi ai putea sa mergi la un control, ca problema si cauza poate sa fie diferita.
Sper ca te-am ajutat.