| JasminNoir a întrebat:

Buna seara.
De o bucata buna de vreme mi se intampla ceva ciudat. Din senin ma apuca o durere insuportabila la incheietura stanga, de parca mi s-ar strange ceva vena pe acolo, dupa care zona in care m-a impuns se inroseste imediat si intregul brat imi amorteste. Nu stiu ce se intampla si din ce cauza, cert este ca ma ingrijoreaza chestia asta, deoarece mi se intampla tot mai des. Le-am spus parintilor despre asta, insa ei pun problema pe baza stresului. Voi ce ziceti? Sa fie oare de la inima? Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Foarte normal nu este. Avand in vedere gravitatea, eu as merge in locul tau la un doctor.

E usor sa dai vina pe stres. Doar ca stresul este de fapt vinovat de o mare parte de boli.

Mai putin conteaza cine este de vina, la final, ci conteaza sa te faci bine.

Asa ca mergi la doctor.

| roxkiss a răspuns:

Poate fi de la imina. psune la parinti ca de la stres nu apar dureri insuportabile la mina. Poate e ceva cu vinele sau poate e un nerv lezat. ceva e neinregula. Consulta un medic! Bafta

| Ionela997 a răspuns:

Suna destul de serios. Ai probleme cu inima? Daca da iti recomand sa te duci imediat la un cardiolog. De obicei stresul nu se manifesta asa. Spunele parintilor tai sa te duca la un medic cat mai repede ca sa previi lucruri mult mai rele. Nu e de joaca cu asa ceva. Sper ca te-am ajutat si iti doresc sa te faci bine.