| Dgagags a întrebat:

Buna seara.
De o jumătate de oră mă doare urechea stângă, e prima oara când mă doare, am mai avut probleme cu urechile in general de la masea, dar acum chiar nu am nici o problema, poate sa fie o urechelniță? Tot aud cu urechea perfect ca și cu dreapta, am apăsat pe lângă ureche, tot nu se simte nimic, sau ceva de genul asta.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

E posibil sa fi tras curent sau sa îți fi întrat apa în ureche când te-ai dusat, sau o infecție interna, dacă durerea persista mergi la ORL.