| ionut332 a întrebat:

De un timp cand merg mai repede sau alerg incepe sa ma doara cam la o palma jumate de la genunchi in jos, cumva in partea laterala sau in spate a osului. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dragosshiatat a răspuns:

Acea durere provine de la efort, nu e nimic grav.