| ionut332 a întrebat:

De vreo 3 luni mi-o aparut cumva in degetul mare de la picior. Prima data am incercat sa-l storc crezand ca-i un fel de cos dar fara vreun rezultat in afara de durere, iar de cate ori calc cu degetul ala mai tare ma doare. Stiti ce poate fi sau cu ce crema as putea sa ma dau ca sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| TanteMarianne a răspuns:

Posibil sa ai o infectie, panaritiu sau sa-ti fii intrat o așchie mai adanc in deget. intreaba la farmacie daca au niste geluri sau du-te mai bine la doctor.