| Granyeet a întrebat:

Buna seara, doamnelor si domnisoarelor!

Dvs. purtati bustiera in casa? Va incomodeaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu port deloc pentru ca e incorfortabila si imi e cald cu ea.
Plus ca... nici nu prea am nevoie in mod deosebit... daca stii ce zic laughing

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Noapte buna.

| Anuket a răspuns:

Nu, nu le suport în casă. Dar n-am sâni mari, de asta nici nu port sutien, iar bustiera rareori.

| Alice270246 a răspuns:

Eu o port și acasă, da. Pe mine sincer nu mă incomodează ba chiar îmi oferă un pic de căldură la spate și e destul de plăcut. Cred că depinde și de tipul de bustieră sau din ce material este.
_____________________
Dacă răspunsul meu te-a ajutat, sau ți-a plăcut, apasă pe fundă pentru a marca acest lucru.

#Alice

| lazzaruss34 a răspuns:

Eu port bustieră doar seara dar pe timpul zilei port sutien! Nu mă deranjează chiar deloc dar pe timpul nopții dorm fără bustieră.